Сакура

Неповторна мить краси відбулася на майстер-класі з виготовлення чарівних квітів сакури

Вкрита ніжним цвітом сакура зачаровує своєю красою. Коли ласкаві промені сонця, пробиваючись через хмари, осявають вишневі квіти, крізь тендітні пелюстки починає струменіти біло-рожеве світло. А цілий сакуровий сад - то справді фєєричне видовище. Саме такі ніжні пелюстки  сакури  мали змогу виготовити на майстер-класі з Людмилою Федьо учні 5-6 класів.
   Паперові квіти , виготовлені своїми руками, під силу кожному, достатньо тільки ознайомитися з технікою, а також проявити трохи терпіння та наполегливості. Сподіваємося, що учні, які так завзято виготовляли цвіт сакури, отримали велику насолоду.

Підготувала
                                                                                                                 заступник директора з виховної роботи
                                                                                                                                                               Федьо Людмила