Неперевершені дівчата у блиску суконь та вогнів сцени...

Нарешті, відбулося довгоочікуване свято для нашої школи – «Міс УСЗОШ І-ІІІ ст. №2», яке проводилось 14 березня в Ювентусі.

Чарівні дефіле дівчат, яскраві виступи вокалістами, вихід юної гімнастки – Федьо Каріни (учениці 7-Б класу), неперевершений спів нашого педагога-організатора Балан Інни Валеріївни -  все  створювало гарну  атмосферу свята.
   Участь у конкурсі взяло 6 найпривабливіших дівчат школи ( учениці 8 – 10 класів):

· Анна-Марія Штіль

· Вероніка Арендаш

· Емілія Долик

· Емілія Євчинець

· Ірина Костик

· Олександра Шлосар

Кожна з учасниць була гідною перемоги, розкішно продемонструвавши свою грацію, винахідливість, оригінальність та вишуканість в п’яти виступах. З першого номеру дівчата постали перед нами в образах грецьких богинь, спортсменок, ділових леді та неперевершених дам у вечірніх сукнях.
 Суддям довелось не легко. Головою суддівської комісії виступив

Володимир Іванович Гиря – заступник декана факультета суспільних наук. Спеціальними гостями були спонсори шоу :

· фотоагенство «Закарпаття»

· українсько-французьке швейне товариство «Маріель»

· кафе «Gorizzia»,

які відзначили учасниць подарунками.

Дівчат було обрано в таких номінаціях :

· Міс вишуканість  - Вероніка Арендаш

· Міс фото – Ірина Костик

· Міс грація – Олександра Шлосар

· Міс інтелект  - Емілія Євчинець

· Міс стиль – Анна-Марія Штіль

· Міс креативність – Емілія Долик

· Міс глядацьких симпатій – Ірина Костик        Одягнула в цей вечір корону «Міс школи – 2014» - Олександра Шлосар, не поступала цим місцем і Анна-Марія Штіль,

отримавши звання «Віце-міс школи – 2014». Кожна дівчина отримала неймовірне задоволення від участі.

Ми висловлюємо велику подяку учасницям конкурсу, класному керівнику, педагогу-організатору, суддям, спонсорам, керівникові Ювентусу!

Прес-центр УСЗОШ №2 "Фаворит"