До дня вшанування участників бойових дій на території інших держав

Вже традиційно в УСЗОШ №2 відзначається День вшанування учасників бойових дій на територій інших держав. Саме 18 лютого 2014 року з цієї нагоди було запрошено представника закарпатської спілки ветеранів війн - Вронського Володимира Ярославовича. Метою цієї зустрічі було донести до сердець дітей основну думку про те, що війна - це безумство, це невиправдана жорстокість. Виховувати в учнів почуття патріотизму, вміння співпереживати. На святі в ролі глядачів були присутні: 5В, 7В, 8В класи та учнівське самоврядування "Фаворит". Цікавим для дітей був перегляд фільму про Афганістан.
Свято завершилося душевною піснею у виконнанні Петрунь Наталії учениці 9В класу "Помолімся за батьків"
Хочеться висловити шановному Вронському Володимиру  Ярославовичу  глибоку вдячність за все, що зроблено за ради нашого майбутнього.
..."В усьому, до чого торкнулися Ваші руки, залишилася частка Вашої душі. Та і власним життям ми завдячуємо саме Вам. Визнаємо за свій обов’язок у цей нелегкий час підтримувати Вас, надавати реальну допомогу і все зробити, щоб мати право називатися Вашими гідними спадкоємцями".

Підготувала педагог-організатор
                                                                                                                                                   Балан Інна Валеріївна